باربند دوچرخه Thule

دوچرخه سواری راه حل نهایی رسیدن به آرامش در خارج از خانه است چه در حال تجربه هیجان ناشی از مسابقات دوچرخه سواری کوهستان باشید، و چه برای رسیدن به آرامش در حال دوچرخه سواری با سرعت مد نظرتان در مناظر اطرافتان باشید دوچرخه سواری، نوع خاصی از رسیدن به راه هایی است بدون در نظر گرفتن این نکته که در حال دوچرخه سواری بر روی آسفالت، شن و ماسه، جاده خاکی و یا حتی مسیری که خودتان ایجاد کرده اید، هستید.

و حمل کننده های دوچرخه Thule با احترام به مسیر انتخابی شما این همراهان دو چرخ شما را در نهایت امنیت، برایتان جا به جا می کند.

برای ما فرقی نمی کند که می خواهید دوچرخه تان را بر روی سقف اتومبیل تان یا در عقب آن، متصل شده به یدک کش خودرویتان و یا حتی درون اتومبیل حمل کنید. Thule راه حلی مناسب با اتومبیل و نیازهای شما را دارد.

به واسطه حامل های دوچرخه Thule تمام کارها نظیر بالا بردن، تنظیم کردن و محکم کردن دوچرخه به راحتی و سرعت انجام می شود ما همچنین امنیت و استقامت را در حامل های دوچرخه Thule در بالاترین سطح ممکن برایتان به ارمغان آورده ایم تأکید ما بر امنیت، از آن جا ناشی می شود که ما معتقدیم خطر زمانی باید برای شما آغاز شود که سوار بر دوچرخه تان هستید نه تا قبل از آن.

 باربند دوچرخه Thule

تکنولوژی و ویژگی ها – باربند سقفی دوچرخه

در باربندهای سقفی دوچرخه Thule تکنولوژی هایی به کار رفته است که به شرح برخی از آنها می پردازیم :

1- میله های کشویی دو جهته (Bi-dirrectional Sliding)

به واسطه این تکنولوژی نوآورانه در باربندهای Thule ، می توان بارهای سنگین را به راحتی بر روی سقف اتومبیل قرار داد. همچنین حالت کشویی باعث می شود که هنگام قرار دادن بارها بر روی باربند، نه تنها صدمه ای به بدنه خودرو وارد نشود، بلکه از برخورد بار با بدن شما هم جلوگیری می کند.

2- رابطه های T شکل Thule

(T-track adapter) به واسطه این ویژگی در باربندهای Thule ، می توان هر میزان باری را بر روی باربند محکمی بست. همچنین اگر شما از میله های کشویی Thule نیز استفاده می کنید. امکان بکارگیری این میله ها به صورت تمام عرض برایتان فراهم می شود.

3- قابل قفل شدن (Lockable)

تمامی حمل کننده های بار Thule ، قابل قفل شدن بر روی سقف اتومبیل هستند. با این امکان که می توان تمامی باربندهای Thule را با یک کلید باز کرد.

4- تمامی تجهیزات بهم پیوسته هستند

در اکثر باربندهای Thule تمامی تجهیزات بهم پیوسته هستند، بنابراین ریسک جا گذاشتن آنها وجود ندارد.

5- تیغه هوشمند (Smart Slide)

این میله (تیغه) کشویی هوشمند با قابلیت اندازه گیری موقعیت، دارای قابی به منظور نصب آسان است.

6- Torque Indicator

هنگامی که باربند به درستی به اتومبیل متصل شده باشد، این نشانگر نمایان می شود.

در حالی که فضای درون ماشین ها در حال کوچکتر شدن است، سفر ها و فعالیت های خارج از خانه روبه افزایش است. یک راه برای ایجاد فضای بیشتر، قرار دادن وسایل بر روی سقف خودروهاست.

این افزایش فضا، با انتخاب یک باربند مناسب آغاز می شود. یک باربند Thule ، پایه ای محکم برای هر میزان بار است، که شما به راحتی می توانید وسایل مورد نیازتان را روی آن قرار دهید.

باربند سقفی دوچرخه Thule

باربند ها بر روی پایه های محکمی تعبیه و نصب می شوند. طی دهه ها، ما به طور متوالی بر روی بهبود، آزمایش و ارتقاء محصولاتمان کار کرده ایم. این منجر به گستردگی محصولاتمان در سطح جهان شده است، اما قابل ذکر است که ایده ی پشت هر محصول تغییری نکرده است : ما هنوز معتقدیم که محصولاتمان باید به راحتی قابل استفاده باشند، عملکرد مطمئنی داشته باشند و به طور کامل در جای خود قرار گیرند.

ما از اشتیاق شما برای سفر کردن آگاه هستیم. با باربندهای Thule تنها چند فعالیت ساده لازم است تا عازم سفر شوید.

Carriers and Racks – Bike Carriers

باربند دوچرخه Thule

[product_category category=”bike-carriers”]
 برخی دیگر از تکنولوژی و ویژگی های به کار رفته در حامل های دوچرخه Thule

جمع شونده :

حامل های دوچرخه، به راحتی جمع می شوند و در صندوق عقب اتومبیل تان جا می گیرد.

دارای شیب کاربردی :

حامل های دوچرخه Thule به منظور افزایش راحتی در حین حمل و نقل، قابلیت خم شوندگی در زوایای مختلف را دارا می باشند در صورت خم شدن ترمزی در آن تعبیه شده که از افتادن و برخورد دوچرخه ها با زمین جلوگیری می کند.

چفت میله یدکش هوشمند :

چفت یک دستی خاص و ایمن که تنها بایستن یک اهرم قابل استفاده است.

چراغ عقب LED :

چراغ عقب های LED همراه با آخرین تکنولوژی، از دیگر ویژگی های منحصر به فرد و نوآورانه حامل های دوچرخه Thule است.

تنظیم خودکار :

هنگامی که دوچرخه را بر روی حامل قرار دادید و محکمش کردید، فقط کافی است آن را به زهوار نگهدارنده تکیه دهید، موقعیت دوچرخه به طور خودکار تنظیم می شود.

سکوی سوار و پیاده شدن :

این گروه از محصولات Thule، دارای سکوی قابل انتقال برای آسانتر کردن سوار و پیاده کردن دوچرخه هستند.

سگک پمپ :

حامل های دوچرخه Thule دارای تسمه چرخ و سگک پمپ، برای راحتی در محکم چرخ ها بر روی حمل کننده ها هستند.

سیستم تک کلید Thule :

با استفاده از سیستم تک کلید Thule و داشتن یک کلید که در همه محصولات Thule به کار گرفته می شود، شما از آزارهای ناشی از حمل چند کلید رهایی می یابید.

قاب های نگهدارنده تفکیک پذیر :

این ویژگی باعث می شود که بستن دوچرخه ها بر روی زهوارها آسانتر و سریعتر باشد مخصوصاً هنگامی که قصد حمل تعداد زیادی دوچرخه را دارید.

Thule-916XTR-T2-Loaded


menha