تکنولوژی و تجهیزات باربندهای سقفی

سیستم حمل بار Thule به نحوی طراحی شده که از لحاظ ایمنی و ماندگاری بر سایر تجهیزات بین المللی (سیستم های حمل بار) پیشی گیرد در راستای بهبود طراحی جعبه های حمل بار Thule ما همواره توجه خاصی به صنعت خودروسازی به ویژه طراحی های اخیر این صنعت داشته ایم این توجه ما به گذشتگان این صنعت دو دلیل اصلی دارد ما می خواهیم جعبه حمل بار نه تنها مناسب خودروی شما باشد بلکه به درستی هم کار گذاشته شود.

البته، مرکز توجه ما در طراحی، مصرف کنندگان (شما) هستید در صفحات آتی شما، شاهد جعبه های سقفی، جعبه های تاشوی سقفی و سایر حمل کننده های بار خواهید بود که به راحتی نصب می شوند و دارای ظرفیت زیاد برای حمل بار هستند.

thule-cargo

تکنولوژی و ویژگی های به کار رفته در این حمل کننده های بار به شرح زیر است :

ظرفیت حمل بار اضافه

جعبه های حمل بار Thule دارای میله های حمل بار (نوار بارهای) تنظیم پذیری هستند تا بتوان بارهای اضافی را به راحتی بر روی آنها قرار داد این ویژگی در مدل Thule Xperience به صورت استاندارد وجود دارد.

Power Click

دارای سسیتم نصب سریع نیمه آماده با حق امتیاز انحصاری و همراه با نشانگر گشتاور یکپارچه می باشد این تکنولوژی در Thule Excellerce و Thule Dynamic و Thule Motion به کار رفته است.

دو جانبه

این ویژگی به شما اجازه می دهد تا برای بالا بردن یا پایین آوردن اجسام به راحتی درب جعبه های حمل کننده Thule را از هر دو طرف باز کنید این تکنولوژی در Thule Excellerce و Thule Dynamic و Thule Motion به کار رفته است.

قفل مرکزی

سیستم ایمنی ثبت شده به نام شرکت Thule کلید تنها زمانی که همه قفل ها بسته باشند می توان خارج کرد این تکنولوژی در همه جعبه های حمل بار Thule به کار رفته است.

پخش کننده باد

طراحی منسجم جعبه های حمل بار Thule برای افزایش میزان آیرودینامیک و کاهش وضعیت اتومبیل موثر است این ویژگی در Thule Excdlerce و Thule Dyamic به کار رفته است.

حداکثر دسترسی به درب عقب

با توجه وضعیت رو به جلوی جعبه حمل بار، این امکان وجود دارد که درب عقب خودرو به طور کامل باز شود.

مَت (زیر پایی) پایه بدون لغزش

این مت یکپارچه که دارای سطحی بدون لغزش است به منظور تأمین امنیت بارهای اضافی تعبیه شده است که در مدل های Thule Excdlerce و Thule Dyamic به کار رفته است.

دو رنگ

این حالت که در Thule Excdlerce وجود دارد طراحی منحصر به فردی است در قالب ترکیب 2 تنالیته رنگ منحصر به فرد.

قابلیت جمع شوندگی

به منظور آسان تر کردن حمل و نقل و کاهش فضای نگهداریش، قابلیت جمع شدن دارند این خصوصیت در Thule Rarger به صورت استاندارد وجود دارد.


menha